31 januari 2018

ABAB Accountants en Adviseurs

 

 

 

 

 

 

 

 

Oké, we hebben je aandacht te pakken. Dat is de eerste stap. Blijkbaar ben jij iemand die nieuwsgierig wordt als het net even anders is dan anders. Je bent misschien ook wel iemand die ervan houdt als het niet altijd formeel en zakelijk hoeft. En misschien ben je nu – of binnenkort – wel op zoek naar een stage- of werkplek waarin dat allemaal samenkomt.

Wij zijn ABAB, aangenaam. En we zijn altijd op zoek naar nieuw talent. Bij ABAB kun je rekenen op een soepele overgang vanuit je studie. We hebben namelijk veel ervaring met coaching, opleiding én verantwoordelijkheid geven aan jong talent. Je krijgt alle ruimte om je te ontwikkelen en vanzelfsprekend steunen we je bij jouw loopbaan. Maar jij hebt de regie.

 

Nog steeds nieuwsgierig? Ga naar werkenbijabab.nl en ontdek of je nader kennis wil maken. Of neem meteen contact op met onze recruiter Melanie Remie via 013-4647274 of melanie.remie@abab.nl.