Sponsorendiner Lindehof**

SoenilOp 18 mei 2015 was het weer tijd voor de voorjaarseditie van het sponsorendiner. Deze editie vond het diner plaats in de Lindehof** gevestigd te Nuenen. De keuken en het personeel onder leiding van kok en tevens eigenaar Soenil Bahadoer heeft een uitstekend diner verzorgd dat zeker naar meer smaakt! De sponsoren die dit keer aanwezig waren, waren: ABAB, BDO, Mazars, Witlox van den Boomen en Crowe Horwath Foederer.

Tijdens het diner hebben onze studenten wederom kennis kunnen maken met de sponsoren onder het genot van een hapje en een drankje. Op deze manier kunnen zij kennis maken met het toekomstige beroepenveld en wellicht toekomstige collega’s.

sponsoren diner lindehofHet bestuur vond het een zeer geslaagde avond. Wij kijken daarom ook al uit naar de volgende editie die plaats zal vinden in het najaar. Wij hopen dat de studenten ook de volgende keer weer net zo enthousiast zullen zijn als deze keer!

Van onze commissarissen externe betrekkingen:

Inge Bisseling en Anne Lemmens

Geef een reactie