Werkstudentschap of stageplek bij Wesselman accountants & adviseurs

Werkstudent en stage

 

Wil jij na de theorie ervaren hoe het er in de praktijk aan toegaat? Ben je op zoek naar een bijbaan, stage of heb je een specifieke opdracht die je graag bij een middelgroot accountants- en advieskantoor wil uitvoeren? Dan komen wij graag met jou in contact!

 

Wesselman stelt jaarlijks meerdere stageplaatsen ter

beschikking voor studenten uit verschillende studierichtingen en studiejaren. Onder leiding van een vaste mentor laten wij je kennismaken met alle facetten van het vak en begeleiden wij je bij het bereiken van jouw doelen.

Daarnaast staan we altijd open voor enthousiaste studenten die naast hun studie werkervaring op willen doen. We bekijken graag de mogelijkheden voor jou binnen Wesselman!

 

Wil jij in aanmerking komen voor een van deze stageopdrachten? Solliciteer dan via onze website:

https://www.werkenbijwesselman.nl/stages

 

Wil je graag als werkstudent bij ons aan de slag, om naast je studie alvast werkervaring op te doen? Stuur dan een open sollicitatie via onze website:

https://www.werkenbijwesselman.nl/vacatures