Masterclass Louis van Gaal – Crowe Foederer

Klaar om een stap vooruit te zetten in je carrière? Meld je dan aan voor onze exclusieve masterclass met Louis van Gaal op 16 mei!

Tijdens deze masterclass – vergelijkbaar met een collegetour – krijg je dé kans om vragen te stellen en inzichten te krijgen van een legendarische voetbalcoach die zijn stempel heeft gedrukt op de internationale voetbalwereld.

In de collegezaal leer je natuurlijk veel theorie, maar hoe uit zich dit eigenlijk in de praktijk? Daarom zullen we tijdens de masterclass dieper ingaan op talentontwikkeling, ambitie nastreven en het belang van authentiek zijn. Daarnaast blikken we natuurlijk ook vooruit naar het EK 2024!

Dus kom het ontdekken op donderdag 16 mei van 15:00-18:00 in het Evoluon in Eindhoven en mis deze kans niet om te leren van een meester in zijn vakgebied en om jezelf te inspireren voor succes en je toekomstige carrièrepad.

Ga voor meer informatie en kosteloos aanmelden naar: www.masterclasslouisvangaal.nl en hopelijk zien we je daar!