Meld je aan voor de Young Talent Day!

Meld je aan voor de Young Talent Day!

Jaarlijks organiseert Joanknecht de Young Talent Day. Voor toekomstige accountants, bedrijfseconomen, bedrijfskundigen, fiscalisten en IT talenten is dit een unieke kans om Joanknecht écht te leren kennen.

Een dag vol activiteiten: van kennismaking en teambuilding tot klantcasus. En natuurlijk met een gezellig diner in Eindhoven centrum. Je spreekt een groot aantal van onze collega’s, werkt aan diverse opdrachten voor onze klanten en leert op een informele manier Joanknecht als organisatie kennen. Een leerzaam, actief en vooral gezellig programma wat je niet mag missen!

Joanknecht Young Talent Day

Deze Young Talent Day is speciaal ontwikkeld voor hbo en wo-studenten. Studierichting? Dit kan van alles zijn: bedrijfseconomie, bedrijfskunde, accountancy, finance, information management, business & ICT, fiscale economie en fiscaal recht.

 Het programma bevat onder andere:

  • Activiteiten waarin kennismaking, teamwork en teambuilding centraal staan
  • Kennismaking met veel van onze mensen en een van onze klanten
  • Interactief spel: Joanknecht Monopoly
  • Gezellig diner in het bruisende centrum van Eindhoven

Maak kennis met Joanknecht op donderdag 11 juli

De Young Talent Day vindt plaats op donderdag 11 juli. Schrijf je gratis in! Heb je vragen? Stel ze aan Lonneke per e-mail op lvloon@joanknecht.nl of per telefoon op 040 240 94 63.

Schrijf je in voor de Young Talent Day