1 maart 2021

ABAB Accountants en Adviseurs

Beste Young Financial,
ABAB Accountants en Adviseurs is een fullservice accountants- en adviesorganisatie. Door onze brede dienstverlening kunnen we klanten van een compleet advies voorzien. Ben je op zoek naar een stageplaats, afstudeeropdracht of werkstudentschap? Dan biedt ABAB je een mooie kans om kennis en ervaring op te doen binnen jouw vakgebied én daarbuiten.

  • Door onze brede dienstverlening kom je in aanraking met diverse disciplines;
  • Werken voor klanten die actief zijn in verschillende branches;
  • Goede begeleiding en sparren met gelijkgestemden;
  • Veel kennis in huis en veel ervaren collega’s waar je van kunt leren;
  • Regie over je loopbaan, én diverse opleidingsprogramma’s om je verder te ontwikkelen.

Met vijftien vestigingen is ABAB sterk vertegenwoordigd in Zuid-Nederland. Afhankelijk van je functie werk je vanuit één of meerdere locaties.

Nieuwsgierig naar de mogelijkheden?
ABAB biedt verschillende mogelijkheden voor zowel studenten als starters. Dit kan een stage, bijbaan of je eerst baan zijn. Kijk op onze website voor de verschillende mogelijkheden voor studenten én starters.

Meer weten over ABAB?
Krijg een persoonlijke indruk van ABAB via misschien wel jouw toekomstige collega’s. Of neem contact op met Anne Hunnekens, onze Campus Recruiter. Je kan haar een e-mail sturen via anne.hunnekens@abab.nl of  haar bellen / WhatsAppen via telefoonnummer 0623912764. 

Volg jij ons al?
Vind ons op LinkedIn,  Facebook en Instagram.

Hopelijk zien we je snel weer!