Young Profs Festival; HAPPY@WORK

Beste leden van SV Young Financials,

Graag nodig ik jullie persoonlijk uit voor een fantastisch evenement welke wij in samenwerking met de NBA organiseren voor accountancy studenten, trainees en NBA Young Profs: Het festival Happy@work op vrijdagmiddag 26 augustus.  Het programma biedt, naast een leuke gelegenheid om elkaar weer te ontmoeten, allerlei workshops die in het teken staan van persoonlijke ontwikkeling, soft skills en, de titel zegt het eigenlijk al, werkplezier.  Want dat is wat wij als young profs commissie graag willen meegeven bij de start van het nieuwe seizoen.

We kunnen daar ook samen koffie drinken en bijpraten over jullie zorgen, wensen en initiatieven.

Tijdens dit festival zullen verschillende externe sprekers aanwezig zijn en workshops georganiseerd worden, zie hieronder een opsomming. De workshops gaan in op elementen die nodig zijn om de baas te zijn/blijven over je dagelijkse werkzaamheden (ipv andersom) om nu en in de toekomst succesvol te zijn en blijven, én om jullie unieke karakter en persoonlijke ontwikkeling nog mooier vorm te geven. Eén van de bekende sprekers is Karl Raats (ter impressie: anders kijken’ met Karl Raats – YouTube). Daarnaast zijn er allerlei workshops die de deelnemers kunnen volgen op het gebied van bijvoorbeeld work/life balance, filosofie, non-verbale communicatie enzovoorts.

De workshops (uitgebreid ivm groeiende opkomst!) bestaan onder andere uit:

  1. Stevig in je schoenen staan – Pieter Klaassen
  2. Stemgeluid effectief inzetten – Alex Boon
  3. Stuurkracht en impact maken – Sofie Vanlerberghe
  4. Socratisch gesprek – kritisch denken en moreel kompas – Erik Boers
  5. How to speak up – Joriene Beks
  6. Work Life Balance – Aydan Arslan
  7. Personal Branding – Irene Verwater
  8. What makes you happy? – Claudia Koppen – van Rouwendaal AA

Datum  : vrijdag 26 augustus
Tijd        : 12:30 – 19:00
Locatie : DUS, de Utrechtse Stadsvrijheid
Toegang: Gratis

Aanmelden: Kijk snel op de eventwebsite voor het hele programma en meld je snel aan.

We zien je graag op het Young Profs Festival!